Пошук по сайту

Анонси подій

9257598
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
6658
18911
25569
9105595
25569
518629
9257598

Ваш IP: 18.207.254.88
02 червня 2020 09:05

Прем’єр-міністр: Ми маємо всі служити державі і бути об’єднаними, коли йдеться про долю наших людей

Українські урядовці і всі відповідальні особи мають служити державі і бути об’єднаними, коли йдеться про долю українців, які сьогодні перебувають у тюрмах і в полоні за кордоном, передусім у Росії. Про це в ефірі телеканалу «1+1» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи питання неповернення 24 українських моряків, які перебувають у російському полоні.   

Глава Уряду сказав, що думати треба не про рейтинги, а про ті дії, які потрібно здійснити. І Уряд України тут був і є послідовним, адже з листопада минулого року – часу захоплення моряків – Уряд надав всю необхідну допомогу – матеріальну, юридичну тощо. 

«Ми маємо всі служити державі і бути об’єднаними. Давайте приходити не за рейтингами, а за відповідями на питання, - сказав Володимир Гройсман. - Все, що стосується державності, має нас об’єднувати. Наших воїнів треба повернути. Вони невинні!... Мета – повернути хлопців. І це принципово».

Довідково

Наприкінці листопада минулого року російські військові захопили в полон 24 українських моряка та їхні судна під вигаданим приводом «порушення кордонів». Уряд України відразу зреагував на цю подію по декількох напрямках – допомоги сім’ям моряків, організації юридичного захисту моряків та привернення уваги міжнародної спільноти до ситуації із захопленням українців. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман одразу закликав міжнародну спільноту не тільки зреагувати на цей акт повзучої агресії, а й надіслати до Азовського моря спеціальну місію ЄС, яка б оцінила ситуацію і надала рекомендації щодо подальшого її вирішення.

Вас може зацікавити:

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.