Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
15096778
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
9153
18437
48537
14921008
338158
453656
15096778

Ваш IP: 34.239.170.169
23 червня 2021 17:43

Проінспектували заклади освіти на дотримання карантинних вимог

Цими днями очільник райдержадміністрації Євгеній Луценко спільно з заступником Миколою Чухрієм відвідав ряд навчальних закладів та перевірив, як  забезпечується виконання протиепідемічних заходів

Цими днями очільник райдержадміністрації Євгеній Луценко спільно з заступником Миколою Чухрієм відвідав ряд навчальних закладів та перевірив, як  забезпечується виконання протиепідемічних заходів, зокрема, постанови головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

В цілому, і педагоги і учні дотримуються санітарних правил. Але є невеликі недоліки, які потребують виправлення, на що директорам закладів було вказано.

При перевірках зверталася особлива увага на розробку алгоритмів дій під час навчально-виховного процесу, пересування здобувачів освіти між навчальними кабінетами, використання розмітки на підлозі, що полегшує організацію двостороннього руху коридорами, необхідні умови для дотримання правил особистої гігієни (рукомийники, рідке мило, паперові рушники або електросушарки для рук, антисептичні засоби), температурний скринінг, забезпеченість та утилізацію засобів індивідуального захисту, посилення роз’яснювальної роботи з працівниками, батьками та учнями.

Результати перевірок засвідчують належну організацію, створення безпечних умов освітнього процесу в умовах карантину.

У закладах  щоденно моніториться стан здоров’я учнів та працівників. У разі виявлення працівника з підвищеною температурою тіла понад 37,2 °C або із ознаками гострого респіраторного захворювання, такий співробітник не допускається до роботи з рекомендаціями звернутись за медичною допомогою до сімейного лікаря.

З початком навчання в умовах адаптивного карантину у Пултівецькій СЗШ І-ІІІ ступенів було запроваджено навчання у Зеленому класі. Це нестандартна форма проведення занять на свіжому повітрі, коли учитель та учні перебувають у гармонії з природою, навколишнім середовищем. У такому класі щоденно проводяться уроки як у початкових, так і старших класах. Це природознавство, технології, географія, музичне мистецтво, охорона здоров'я, громадянська освіта, образотворче мистецтво.

Питання щодо дотримання у закладах освіти протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 перебуває на постійному контролі Вінницької райдержадміністрації.        

Також оглянули результати проведених ремонтних робіт «Широкогребельського НВК: ЗОШ І ст.-ДНЗ», який вживає заходів щодо відновлення роботи .

Підготовлено приміщення першого поверху всередині та ззовні до прийому дітей та впорядковано прилеглу територію, що займає 2 га.

В дворі на дошкільнят чекає яскравий ігровий майданчик. А в середині просторі, світлі кімнати з євроремонтом, наповнені сучасними меблями та іграшками.

Наразі проходить заключний етап отримання дозвільних документів для відкриття дитячого садочка, на яке так довго чекають діти.

Вас може зацікавити:

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.