Пошук по сайту

14370500
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
3767
12633
42208
14236074
65536
380547
14370500

Ваш IP: 3.238.235.155
06 травня 2021 09:08

Верховна Рада на поточному тижні працюватиме у пленарному режимі та планує провести позачергові засідання, - Дмитро Разумков

Верховна Рада на поточному тижні працюватиме у пленарному режимі, як це передбачено календарним планом, і може зібратися на позачергові засідання. Про це повідомив Голова Парламенту Дмитро Разумков під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій і груп.

«На цьому тижні ми плануємо працювати у звичайному режимі», - сказав він. Дмитро Разумков зазначив, що народні депутати продовжать розгляд у другому читанні Проекту Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин (№2194).

За словами Голови Верховної Ради, вже є ініціативи депутатської групи «За майбутнє» та фракції «Слуга народу» щодо проведення позачергових засідань. «Знаю, що до Апарату надійшло два екземпляри підписних листів. Думаю, що навіть завтра відбудеться два позачергових засідання», - повідомив він.

«Найближчим часом з'являться відповідні розпорядження Голови Верховної Ради про скликання позачергових засідань», - додав Дмитро Разумков.

У той же час Голова Парламенту закликав народних депутатів суворо дотримуватися карантинних обмежень, зокрема носити захисні маски. “У першу чергу, дотримання законів починається з себе”, - наголосив Дмитро Разумков.

«Паралельно хотів би звернутися до всіх керівників фракцій і груп: ви несете відповідальність і за своїх колег по фракції, і за Апарат, і за секретаріати, і за всіх тих, хто сьогодні допомагає нам як народним депутатам виконувати свої функції. Тому підходьте до цих питань виважено», - сказав Голова Верховної Ради.

Він також попросив Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування надати роз'яснення щодо того, як відповідно до нормативно-правових актів може бути організована пленарна робота Парламенту в умовах посилених карантинних заходів.

Відповідно до календарного плану, 13 - 16 квітня Верховна Рада працює в режимі пленарних засідань.

Вас може зацікавити:

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.