Голова Вінницької РДА

                 

         ЛУЦЕНКО Євгеній Васильович

Пошук по сайту

Анонси подій

Архів новин

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
12948195
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
10440
12329
10440
12844104
224893
367123
12948195

Ваш IP: 3.239.51.78
18 січня 2021 15:20

РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 03 лютого 2017 року № 78

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  

від 03 лютого  2017 року      №  78  

Про розподіл обов'язків між головою, першим заступником, заступником голови та керівником апарату районної державної адміністрації

Відповідно до статей 2, 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та у зв'язку з кадровими змінами в районній державній адміністрації:

  1. Затвердити розподіл обов'язків між головою, першим заступником, заступником голови та керівником апарату райдержадміністрації, що додається.
  2. Покласти на першого заступника, заступника голови районної державної адміністрації відповідальність за здійснення повноважень районної державної адміністрації, контроль за реалізацією делегованих повноважень виконавчими органами сільських та селищних рад, координацію діяльності структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств, підприємств, установ і організацій.
  3. Установити, що:

3.1. Доручення та вказівки першого заступника, заступника голови районної державної адміністрації з питань, що належать до їх компетенції, є обов'язковими для виконання структурними підрозділами районної державної адміністрації, територіальними органами міністерств і відомств, відповідними підприємствами, установами і організаціями.

3.2. У разі відсутності голови районної державної адміністрації його функції і повноваження виконує перший заступник голови районної державної адміністрації.

3.3. У разі відсутності першого заступника голови районної державної адміністрації, здійснення його повноважень забезпечує   заступник голови районної державної адміністрації  згідно з додатком.

  1. Заступникам голови та керівнику апарату районної державної адміністрації в місячний термін внести на розгляд голови районної державної адміністрації пропозиції щодо змін до складу комісій згідно з цим розподілом обов'язків.
  2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 09.06.2015 року № 248 «Про розподіл обов’язків між головою, заступниками голови та керівником апарату районної державної адміністрації».
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної державної

           адміністрації                                                                   М.І.ДЕМЧЕНКО

 

 

 

                                                                            ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                           розпорядження голови районної

                                                                           державної адміністрації

                                                                       від 03.02.2017 року № 78

 

 

 

РОЗПОДІЛ ОБОВ'ЯЗКІВ

між головою, першим заступником, заступником голови  та

керівником  апарату  районної державної адміністрації

 

 

Голова районної державної адміністрації

ДЕМЧЕНКО М.І.

Очолює районну державну адміністрацію, здійснює керівництво її діяльністю, несе відповідальність за виконання покладених на районну державну адміністрацію завдань і за здійснення нею своїх повноважень.

Представляє районну державну адміністрацію у відносинах з іншими державними органами та органами місцевого самоврядування, політичними партіями, громадськими і релігійними організаціями, підприємствами, установами та організаціями, громадянами та іншими особами як в Україні, так і за її межами.

Постійно інформує населення про стан виконання повноважень, покладених на районну державну адміністрацію.

Організовує роботу районної державної адміністрації, визначає її структуру, утворює, реорганізує, ліквідовує структурні підрозділи районної державної адміністрації та її апарату, затверджує  в установленому порядку штатний розпис апарату, визначає в межах виділених асигнувань граничну чисельність, фонд оплати праці працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Призначає на посади та звільняє з посад своїх заступників, керівника апарату, керівників та заступників керівників структурних підрозділів  районної державної адміністрації та працівників апарату районної державної адміністрації.

Погоджує відповідно до чинного законодавства призначення на посади та звільнення з посад керівників територіальних підрозділів та підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління органів виконавчої влади вищого рівня.

Утворює колегію районної державної адміністрації, консультативні, дорадчі органи, служби та комісії, члени яких виконують свої функції на громадських засадах, а також визначає їх завдання, функції та персональний склад.

Виступає розпорядником коштів районної державної адміністрації в межах затвердженого бюджету.

Видає розпорядження і доручення голови районної державної адміністрації з питань, що належать до її компетенції.

Здійснює загальну координацію реалізації в районі державної політики в галузях соціально – економічного розвитку, інвестиційної діяльності, з питань забезпечення законності, правопорядку, оборонної роботи, мобілізаційної підготовки та цивільного захисту, територіальної оборони, державної безпеки, запобігання та протидії корупції.

Здійснює інші функції, передбачені Конституцією та законами України, Кабінету Міністрів України, органами виконавчої влади вищого рівня.

Здійснює координацію дій органів влади, установ, підприємств, організацій з правоохоронними органами при ліквідації терористичних актів.

Сприяє органам місцевого самоврядування у здійсненні ними власних повноважень,   організовує   контроль   за   здійсненням   ними   делегованих повноважень державної виконавчої влади.

Укладає договори оренди землі державної власності в межах визначених земельним законодавством України.

Забезпечує виконання повноважень щодо вирішення перспективних та поточних завдань розвитку галузей агропромислового комплексу, використання та охорони земель, лісів, підвищення родючості ґрунтів, реформування земельних і майнових відносин.

Здійснює контроль за своєчасними та повними розрахунками орендарів з орендодавцями за оренду земельних часток (паїв) та майнових паїв, недопущенню заборгованості із виплати заробітної плати в агроформуваннях району.

У межах наданих повноважень і функцій створює умови для ефективного функціонування ринку зерна, задоволення потреб населення у продуктах першої необхідності, стабілізації ринку основних продовольчих товарів, впроваджує виважену цінову політику на основні продуктів харчування, закупівлю зерна до регіональних ресурсів і потреб.

 

Вживає заходів щодо розробки і виконання районних програм з підвищення ефективності виробництва в сільському господарстві,  залучення інвестицій та інноваційних технологій в агропромисловому комплексі.

Здійснює в установленому чинним законодавством порядку розгляду звернень громадян.

 

Спрямовує і здійснює загальний контроль за діяльністю:

Фінансового управління районної державної адміністрації

Інспектора з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату районної державної адміністрації

Головного спеціаліста з питань мобілізаційної та режимно – секретної мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації

Відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації

 

Забезпечує взаємодію з:

Службою безпеки України у Вінницькому районі

Вінницьким районним відділенням поліції Вінницького віддіду поліції Головного управління національної поліції  у Вінницькій області

Вінницьким районним сектором управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області

Вінницьким відділенням об’єднаної державної  податкової інспекції головного управління Міндоходів у Вінницькій області

Управлінням Держземагентства у Вінницькому районі Вінницької області

Управлінням  Державного казначейства у Вінницькому районі

Вінницьким районним військовим комісаріатом

Вінницькою місцевою прокуратурою Вінницькій області

Вінницьким районним судом

 

Очолює:

Колегію районної державної адміністрації

Комісію по визначенню  розміру орендної плати за користування земельними  ділянками державної власності для потреб: будівництва, об’єктів, пов’язаних з обслуговуванням жителів територіальних громад, ведення водного господарства фізичним та юридичним особам на території Вінницького району

Експертну комісію з питань державної таємниці

Комісію по розгляду пропозицій та клопотань з приводу отримання надр у користування та розробки корисних копалин

Районну постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян

Комісію з питань захисту прав дитини

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації  

_________________________

 

 

Відповідає за діяльність соціальної, гуманітарної та суспільно-політичної галузей.

 

Забезпечує:

реалізацію державних гарантій у сфері праці, здійснення контролю за своєчасною й не нижче визначеного державою мінімального розміру оплати праці, розроблення та організацію виконання районної програми зайнятості населення;

правильне й своєчасне призначення та виплату державних пенсій і допомоги, надання адресної соціальної допомоги та підтримки, призначення й виплату цільової грошової допомоги, інших компенсаційних заходів соціального захисту;

питання своєчасності виплати заробітної плати та погашення кредиторської заборгованості на підприємствах та інших господарських структурах району;

сприяння працевлаштуванню інвалідів, здобуттю ними освіти, набуттю необхідної кваліфікації, матеріально-побутовому обслуговуванню, санаторно-курортному лікуванню інвалідів, ветеранів війни та праці, осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

надання населенню субсидій на житлово-комунальні послуги в установленому порядку;

сприяння громадським, релігійним організаціям, благодійним фондам у їх статутній діяльності;

здійснення інформаційно-аналітичних заходів щодо реалізації внутрішньої політики держави в районі;

висвітлення роботи райдержадміністрації в місцевих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації;

реалізацію міжнаціональних відносин, додержання прав національних меншин;

роботу галузі освіти, науки, культури, охорони здоров’я на території району;

здійснення контролю за дотриманням актів законодавства з питань освіти, науки, охорони здоров’я, мови, культури, мистецтва і туризму, материнства й дитинства, сім’ї, молоді та дітей;

організацію всебічного розвитку та функціонування української мови, як державної в усіх сферах суспільного життя, створення умов для розвитку мов інших національностей;

питання комплексного розвитку фізичної культури і спорту, створення і зміцнення матеріально-технічної бази спортивних споруд, підготовки кадрів, спортсменів, пропаганди фізичної культури і спорту, олімпійського руху.

         Організовує:

здійснення заходів щодо реалізації інформаційної політики на території району;

взаємодію районної державної адміністрації з політичними партіями, громадськими організаціями;

роботу щодо розроблення пропозицій до проектів районних програм поліпшення становища сім’ї, жінок, дітей і молоді, охорони материнства та дитинства, оздоровлення, відпочинку й дозвілля дітей та молоді та спорту;

здійснення заходів щодо фізичного, інтелектуального та духовного розвитку дітей і молоді, підвищення статусу сім’ї та ролі жінки у суспільстві;

роботу щодо сприяння проведенню виборів і референдумів згідно з чинним законодавством.

 роботу щодо здійснення в районі державної політики у сфері захисту прав, свобод і законних інтересів  громадян, правового виховання населення.

Сприяє здійсненню загальнообов’язкового державного соціального страхування.

 

Координує діяльність та вносить кадрові пропозиції щодо:

Відділу освіти

Відділу культури та туризму

Служби у справах дітей

Управління праці та соціального захисту населення

Архівного відділу

 

Забезпечує взаємодію та координацію роботи з:

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькому районі

Вінницьким районним центром зайнятості

Вінницькою центральною районною клінічною лікарнею

Комунальним закладом «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради

Комунальним закладом «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради

Комунальною установою «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради

Комунальною установою «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради

Комунальною організацією «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради

Комунальним закладом «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради

Міжрайонним фондом соціального страхування з ТВП

Ощадбанком № 5321

Вороновицьким психоневрологічним будинком-інтернатом

Вінницькою обласною психлікарнею №2 (Березино)

„Родинним домом  „Ромашка” смт. Вороновиця

Вороновицьким  ПТУ № 14

Стрижавською ВК № 81

Стрижавським будинком-інтернатом

Прибузькою допоміжною школою-інтернат

Виконавчий комітет Вороновицької селищної ради

Виконавчий комітет Вінницько-Хутірської сільської ради

Виконавчий комітет Гавришівської сільської ради

Виконавчий комітет Писарівської сільської ради

Виконавчий комітет Майданської сільської ради

Виконавчий комітет Комарівської сільської ради

Виконавчий комітет Сокиринецької сільської ради

Виконавчий комітет Іванівської сільської ради

Виконавчий комітет Парпуровецької сільської ради

Виконавчий комітет Широкогребельської сільської ради

Виконавчий комітет Деснянської селищної ради

Виконавчий комітет Великокрушлинецької сільської ради

Виконавчий комітет Жабелівської сільської ради

Виконавчий комітет Оленівської сільської ради

Виконавчий комітет Побережненської сільської ради

 

             Очолює:

-

координаційну раду з питань захисту законних прав та інтересів дітей при Вінницькій райдержадміністрації;

-

комісію по розгляду питань, пов’язаних з наданням населенню соціальної допомоги та компенсацій;

 

 

-

комісію з питань охорони та збереження культурної спадщини, підтримки талановитих дітей та обдарованої молоді;

-

комісію з питань встановлення статусу учасника війни;

 

 

-

районну міжвідомчу координаційно-методичну раду з правової освіти;

-

надзвичайну протиепідемічну комісію при районній державній адміністрації;

-

комісію з питань забезпечення, своєчасності і повноти сплати податків та   погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій,   стипендій та інших соціальних виплат;

-

координаційну раду з питань безпечної життєдіяльності населення району;

-

координаційну раду з оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів району;

-

районну евакуаційну комісію

-

координаційну раду з питань безпеки дорожнього руху


Координує діяльність
громадської ради при районній державній адміністрації.

 

Заступник голови районної державної адміністрації

БЕГУС О.М.

Виконує обов’язки голови районної державної адміністрації у разі його  відсутності.

 

Відповідає за:

реалізацію в районі економічної, фінансової та податкової політики;

вирішення питань, пов‘язаних з банківською та податковою діяльністю, казначейським обслуговуванням;

питання своєчасності виплати заробітної плати та погашення кредиторської заборгованості на підприємствах та інших господарських структурах району;

роботу галузей агропромислового комплексу, розвиток соціальної сфери села, продовольче забезпечення населення;

розвиток лісового господарства, проведення земельної та аграрної реформи;

вирішення питань землеустрою та моніторингу земель;

додержання правил санітарної охорони, здійсненням заходів щодо запобігання інфекційним захворюванням, епідеміям та їх ліквідації;

реалізацію в районі розвитку підприємництва, бізнесу, інноваційно-інвестиційної політики, євроінтеграцію і міжнародне співробітництво та здійснює заходи щодо розвитку пріоритетних територій, затвердження інвестиційних проектів і укладання контрактів з інвесторами;

координацію роботи у сфері надання адміністративних послуг;

житло­во-комунальне господарство;

енергопостачання та енергозбереження;

зв'язок;

вирішення перспективних і поточних завдань розвитку транспорту та організацію обслуговування населення підприємствами транспорту;

шляхове будівництво;

містобудування та архітектуру;

цивільний захист.

 

Забезпечує:

контроль за виконанням законодавчих та нормативних актів, розпоряджень, доручень голів облдержадміністрації та райдержадміністрації, рішень районної ради з питань економіки, фінансів, соціально-економічного розвитку району, ЖКГ, будівництва, газопостачання, енергозабезпечення, енергозбереження;

розроблення та реалізацію заходів, пов'язаних з цивільним захистом на території району;

контроль за збиранням та переробленням побутових відходів;

розробку стратегії соціально-економічного розвитку району, виконання районної програми соціально-економічного розвитку;

супроводження інвестиційних проектів та залучення інвестицій в економіку районі, створення сприятливого інвестиційного клімату в районі;

здійснення контролю за станом фінансової дисципліни, обліку та звітності, виконанням зобов’язань перед бюджетом, належним відшкодуванням шкоди, заподіяної державі;

здійснення контролю за станом виконання місцевих бюджетів;

контроль за виконанням законодавчих та нормативних актів з питань фінансової політики;

формування та виконання районного бюджету, підготовку пропозицій щодо складання проекту Державного бюджету України;

ефективне використання фінансових ресурсів району;  

реалізацію в районі газифікації;

підвищення конкурентоспроможності промислової продукції;

організацію перебування в районі зарубіжних делегацій та районних делегацій за кордоном;

контроль за виконанням законодавчих та нормативних актів в галузі надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення;

розроблення та реалізацію заходів, пов'язаних з цивільним захистом на території району;

здійснення в разі стихійного лиха, аварій, катастроф, інших надзвичайних подій, передбачених законодавством заходів, пов’язаних з порятунком життя людей, захистом їх здоров’я й прав, збереженням матеріальних цінностей, підтриманням громадського порядку;

виконання на території району законодавства про військовий обов'язок посадовими особами й громадянами, підприємствами, установами та організаціями;

сприяння підготовці молоді до військової служби, проведення призову громадян на строкову військову та альтернативну (невійськову) службу;

здійснює координацію роботи працівників суб»єктів надання адміністративних послуг в Центрі надання адміністративних послуг «Прозорий офіс».

Відає питаннями санації, реструктуризації та банкрутства  підприємств.

Координує роботу щодо участі підприємств та організацій району у виставково-ярмаркових заходах.

Готує пропозиції щодо залучення іноземних інвестицій для розвитку економічного потенціалу району, забезпечення в установленому порядку регулювання інвестиційної діяльності.

 

Координує діяльність та вносить кадрові пропозиції щодо:

Управління економіки районної державної адміністрації

Фінансового управління районної державної адміністрації

 (оперативне управління)

Відділу містобудування та архітектури районної державної   

адміністрації

Відділу з питань державної реєстрації

 

Забезпечує взаємодію та координацію роботи з:

Управлінням  Державного казначейства у Вінницькому районі

Вінницьким відділенням об’єднаної державної  податкової інспекції головного управління Міндоходів у Вінницькій області

Управління Держпродспоживслужби у Вінницькому районі

Відділом статистичної інформації Головного управління статистики Вінницькій області

СО «Замостянські ЕМ»

Підприємствами, що надають послуги та здійснюють роботи в галузі ЖКГ, незалежно від форм власності

Вінницькою філією «Вінрайавтодор»

Філією «Вінницька дорожня експлуатаційна дільниця»

Вінницькою філією Центру телекомунікаційних послуг

ДП  «Вінрайагроліс»

Виконавчий комітет Стрижавської селищної ради

Виконавчий комітет Мізяківсько-Хутірської сільської ради

 Виконавчий комітет Луко-Мелешківської сільської ради

Виконавчий комітет Лаврівської сільської ради 

Виконавчий комітет Агрономічної сільської ради

Виконавчий комітет Бохоницької сільської ради

Виконавчий комітет Ільківської сільської ради

Виконавчий комітет Некрасовської сільської ради

Виконавчий комітет Медвеже-Вушківської сільської ради

Виконавчий комітет Пултівецької сільської ради

Виконавчий комітет Степанівської сільської ради

Виконавчий комітет Гуменської сільської ради

Виконавчий комітет Малокрушлинецької сільської ради

Виконавчий комітет Стадницької сільської ради

Виконавчий комітет Сосонської сільської ради

Виконавчий комітет Ксаверівської сільської ради

Виконавчий комітет Якушинецької сільської ради.

 

Очолює:

-

робочу групу по здійсненню перевірки наповнення місцевих бюджетів та цільового використання бюджетних коштів з метою забезпечення сталого економічного розвитку району;

-

робочу групу з питань причин безприбуткової діяльності суб’єктів підприємництва та стану їх розрахунків з бюджетом і державними цільовими фондами;

-

комісію з відбору банків для розміщення тимчасово вільних коштів загального і спеціального фонду районного бюджету на депозитних рахунках;

-

комісію по опрацюванню пропозицій інвесторів та поліпшення інноваційно-інвестиційної політики в районі

-

державну надзвичайну протиепізоотичну комісію

-

комісію по контролю за станом пасажирських перевезень;

-

районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

-

комісію по визначенню потреби надання матеріальної допомоги жителям району;

-

районну комісію з питань забезпечення житлом     

-

комісію з питань енергетичної безпеки

-

комісію для проведення технічної інвентаризації захисних  споруд цивільної оборони (цивільного захисту)

-

комісію з питань державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності при здійсненні операцій з металобрухтом

-

постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами на території Вінницького району

-

координаційну раду з питань надання шефської допомоги військовим частинам і підрозділам Збройних Сил України, які дислокуються на території району

-

тендерний комітет Вінницької районної державної адміністрації

-

консультативно-дорадчий орган регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування

-

спостережну комісію при районній державній адміністрації;

 

 

 

Керівник апарату районної державної  адміністрації

ОРЛОВСЬКА О.Л.

Несе відповідальність за організацію роботи апарату районної державної адміністрації, підготовку матеріалів на розгляд голови райдержадміністрації, доведення розпоряджень голови райдержадміністрації до виконавців.

Контролює стан організаційно-кадрової роботи, діловодства в структурних підрозділах райдержадміністрації.

Забезпечує контроль за дотриманням структурними підрозділами райдержадміністрації, органами місцевого самоврядування Конституції України, указів та розпоряджень Президента України, нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України, розпоряджень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації.

Забезпечує дотримання вимог чинного законодавства при підготовці проектів розпоряджень голови райдержадміністрації та порядку роботи з таємними документами.

Організовує роботу з підбору, розстановки та підготовки керівних кадрів в управліннях, відділах та державних службовців апарату райдержадміністрації. Забезпечує формування кадрового резерву і роботу з ним. Відповідає за організаційну роботу в апараті райдержадміністрації.

Відповідає за реалізацію кадрової політики в структурних підрозділах та апараті райдержадміністрації.

Організовує аналіз розпорядчих документів структурних підрозділів райдержадміністрації, вносить голові райдержадміністрації пропозиції з цих питань.

Організовує відповідно до чинного законодавства роботу із зверненнями громадян.

Організовує взаємодію апарату райдержадміністрації з іншими підрозділами райдержадміністрації, організаціями, установами та об’єднаннями громадян.

Організовує підготовку подання про нагородження державними нагородами, відзнаками Президента України, присвоєння почесних звань та іншими нагородами.

Забезпечує контроль за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Координує діяльність та вносить кадрові пропозиції щодо:

  • апарату районної державної адміністрації;
  • архівного відділу апарату районної державної адміністрації

 

Очолює:

-

комісію по соціальному страхуванню з тимчасової втрати працездатності та витратами зумовленими народженням та похованням

-

комісію з питань нагород

-

конкурсну комісію по заміщенню вакантних посад державних службовців

 

_____________________________________

 

 

                  ДОДАТОК

                                                                         до розпорядження голови районної

                                                                         державної адміністрації

                                                                         від 03.02.2017 року № 78

 

 

ЗДІЙСНЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ

заступників голови районної державної адміністрації

у разі їх відсутності

 

Перший заступник

 

БЕГУС О.М.

БЕГУС О.М.

 

перший заступник

 

 

Керівник апарату районної

  державної адміністрації                                                 О.Л.ОРЛОВСЬКА     

 

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.